Biuletyn Informacji Publicznej
Zarządu Portu Morskiego Kołobrzeg

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.zpm.portkolobrzeg.pl

Treść strony

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.
ul. Portowa 41
78-100  Kołobrzeg

tel/fax. 94 351-67-65

serwis internetowy: www.zpmkolobrzeg.pl

adres e-mail: zpmkolobrzeg@post.pl

             sekretariat@zpmkolobrzeg.pl

drukuj ()

CAŁODOBOWY NUMER DYŻURNY:  534  106  853 

Numery telefonów
Nazwa Numer telefonu wew.

Sekretariat- Martyna Bernatowicz
zpmkolobrzeg@post.pl
sekretariat@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

22

Prezes  - mgr inż. Artur Lijewski
a.lijewski@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

22

Dyrektor Operacyjny - mgr Wiktor Popiołek
 w.popiolek@zpmkolobrzeg.pl

34 35 167 65 

22

Dyrektor Portu Handlowego - mgr inż. Sebastian Ziegler
s.ziegler@zpmkolobrzeg.pl

94 351 67 65 785 881 402
 

29

Kierownik Portu Jachtowego - mgr Artur Robaczyński
a.robaczynski@zpmkolobrzeg.pl

785 882 842

Kierownik Portu Rybackiego - mgr Michał Zięba
m.zieba@zpmkolobrzeg.pl
 

605 353 803

Inspektor ds. Eksploatacji portu i ochrony środowiska -  mgr inż. Dominika Ostrysz
d.ostrysz@zpmkolobrzeg.pl

605 352 748

50

Inspektor ds. budowlanych – Stanisława Babińska
 s.babinska@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

25

Księgowa - Ewa Kołowska
 e.kolowska@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

51

Inspektor - koordynator prawny - Kamilla Olejniczak
k.olejniczak@zpmkolobrzeg.pl  

94 35 167 65

56

Inspektor ds. analiz- Marzena Cap
m.cap@zpmkolobrzeg.pl  

94 35 167 65

55

Inspektor ds. eksploatacji portu - mgr inż. Paweł Kostrzewa
p.kostrzewa@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65 

28

Inspektor ds. Eksploatacji Portu - mgr Jacek Kasprzak
j.kasprzak@zpmkolobrzeg.pl

605 353 839

Kierownik ds. marketingu - mgr Kamil Barwinek
k.barwinek@zpmkolobrzeg.pl

785 241 498

Inspektor ds. eksploatacji portu  – Karolina Lechocka
k.lechocka@zpmkolobrzeg.pl

drukuj (Numery telefonów)

DANE PODSTAWOWE

Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Koszalinie, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Nr rejestrowy: 0000157554

Kapitał zakładowy: 34 149 000,00 PLN

Regon: 331046773

PKD: 6322 A

NIP: 6711602794

Metryka

  • opublikował: P.Kostrzewa
    data publikacji: 2022-07-06 12:31

Opis strony

Redaguje: Artur Lijewski

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 31539
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2022-07-29 10:04