Biuletyn Informacji Publicznej
Zarządu Portu Morskiego Kołobrzeg

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.zpm.portkolobrzeg.pl

Treść strony

Numery telefonów
Nazwa Numer telefonu wew.

Sekretariat- Karolina Lechocka
zpmkolobrzeg@post.pl
sekretariat@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

22

Prezes  - mgr inż. Artur Lijewski
a.lijewski@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

22

Dyrektor Operacyjny - mgr Wiktor Popiołek
 w.popiolek@zpmkolobrzeg.pl

34 35 167 65 

22

Kierownik Portu Handlowego - mgr inż. Sebastian Ziegler
s.ziegler@zpmkolobrzeg.pl

94 351 67 65 785 881 402
 

29

Kierownik Portu Jachtowego - mgr Artur Robaczyński
a.robaczynski@zpmkolobrzeg.pl

785 882 842

Kierownik Portu Rybackiego - mgr Michał Zięba
m.zieba@zpmkolobrzeg.pl
 

605 353 803

Inspektor ds. Eksploatacji portu i ochrony środowiska -  mgr inż. Dominika Ostrysz
d.ostrysz@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

50

 Inspektor ds eksploatacji portu i serwisu portowego - Józef Macko
j.macko@zpmkolobrzeg.pl

605 353 801

Inspektor ds. budowlanych – Stanisława Babińska
 s.babinska@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

25

Księgowa - Ewa Kołowska
 e.kolowska@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65

51

Inspektor - koordynator prawny - Kamilla Olejniczak
k.olejniczak@zpmkolobrzeg.pl  

94 35 167 65

56

Inspektor ds. analiz- Marzena Cap
m.cap@zpmkolobrzeg.pl  

94 35 167 65

55

Inspektor ds. eksploatacji portu - mgr inż. Paweł Kostrzewa
p.kostrzewa@zpmkolobrzeg.pl

94 35 167 65 

28

Rejestr zmian

  • zmieniono 2021-03-15 10:43 przez P.Kostrzewa

Inspektor ds. Eksploatacji Portu - mgr Jacek Kasprzak
j.kasprzak@zpmkolobrzeg.pl

605 353 839

Kierownik ds. marketingu - mgr Kamil Barwinek
k.barwinek@zpmkolobrzeg.pl

785 241 498

drukuj (Numery telefonów)

« wstecz

Opis strony

Redaguje: Artur Lijewski

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 30453
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2021-03-15 12:22